• Одличната цена
  • Ново
За Samsung Галакси S7 Работ G935 Случаи Оригинални CaseMe Вистински Кожен Паричник Случај Покритие За Samsung Галакси S7 G930 + Карта Носителот

За Samsung Галакси S7 Работ G935 Случаи Оригинални CaseMe Вистински Кожен Паричник Случај Покритие За Samsung Галакси S7 G930 + Карта Носителот

 
DEN 911.52
DEN 729.00

Износ
Во продавницата.


Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака.


За производот

Материјал:
S7, S7 работ
Големина:
for Samsung Galaxy S7 /S7 Edge
дизајн:
Бизнис,Мат
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7 Работ,Галакси S7
Карактеристики:
СТП Кожа
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
CaseMe
Класификација:
Мобилен Телефон случаи
Материјал:
Кожа случај
Бесплатен превозот :
Yes
квалитет:
Бренд Нови Оригинални
Функција:
Видиме Замена На Делови
Компатибилен:
за Samsung Галакси S7 /S7 Работ
Карактеристики:
телефонот назад случај
Број На Модел На:
за Samsung Галакси S7 /S7 Работ
Модел:
008

Слични предлози