• Одличната цена
  • Ново
KAVYAVOGUE Одличен Дизајнер Вистинска кожа Мажите Спојки торба мода Дар за човекот Чанта долго дел Капацитет Паричници Cowhide

KAVYAVOGUE Одличен Дизајнер Вистинска кожа Мажите Спојки торба мода Дар за човекот Чанта долго дел Капацитет Паричници Cowhide

 
DEN 1574.40

Износ
Во продавницата.За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Висина:
11.5cm
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Должина:
21cm
Паричници:
Спојката Паричници
Објектот Ширина:
3.5 cm
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Hasp
Број На Модел На:
#7064-2
Бренд Име:
KAVYAVOGUE
Внатрешни работи:
Фото Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Објектот Тежина:
265g
Материјал Состав:
Првиот слој на крава кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој

Слични предлози