• Одличната цена
  • Ново
2017 Нова мода жените Вистински Кожен паричник женска чанта Женски luxury Designer Гроздобер Паричникот Жените монета Патент Спојки чанта

2017 Нова мода жените Вистински Кожен паричник женска чанта Женски luxury Designer Гроздобер Паричникот Жените монета Патент Спојки чанта

 
DEN 3244.80
DEN 1006.00

Износ
Во продавницата.За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.16
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
LEINASEN
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
xz8-6
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Висина:
19cm
Објектот Должина:
10cm
Материјал Состав:
Faus Велур
Паричници:
Стандард Паричници
Трговија на големо:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Големина:
мали
Стил:
Европски и Американски Стил

Слични предлози