• Одличната цена
  • Ново
Вистински Масло, Восок Кожа Жените Паричници Женски Долго Спојки Дама Walet Portomonee Магија Патент Монета Чанта Луксузен Бренд Пари Кеси

Вистински Масло, Восок Кожа Жените Паричници Женски Долго Спојки Дама Walet Portomonee Магија Патент Монета Чанта Луксузен Бренд Пари Кеси

 
DEN 2446.56
DEN 1248.00

Износ
Во продавницата.


Информации за производот Бои за избор : Црна,Бургундија Главен Материјал : 100% Вистински Масло, Восок Кожа Пакување Тежина : 0.175 kg Отворениот метод : Патент Тип : Долго Паричник,Спојки,Долго Purses,Жените Паричник ,Женски Паричници Пол : Жените,Девојка,Жена,Женски Големина : 19 CM(L)*2.5 CM(W)*10СМ(H) Pls ве молиме имајте во предвид дека различни луѓе defferent мерка начини можеби треба bewteen 1-3 см грешка.
Напомена :
Различни монитори или екранот може да покажуваат слики поинаку.
Pls контактирајте со нас, прво, ако сакате да поставите некоја голема цел. И ние ќе добиете голем попуст од express компанија и материјали снабдувач .
Ние гарантира кои ние се користи, одличен материјал.И добро крои и hight квалитетен хардвер.
За нас :
Ние сме производители,Weclome да се обезбеди примерок на producting.
Вашето задоволство е наша цел.
Ние ви обезбеди нов моден стил и бои за сите ваши потреби.
Политика На Враќање :
Ако не ви се допаѓа објектот кога ќе се примени , Pls љубезно се врати,Но ќе бидете сигурни дека објектот не штети и се користи,во Спротивно ние нема да ги прифати сите врати.
Ако сте го добиле на содржина имаат штети ,Pls љубезно ве молиме да ни испратите e-mail и да го оставите порака на интернет со оштетување на слики за да ги споделите со нас првиот, така што ние би можеле да се решат проблемите, како е можно поскоро.
За бесплатен превозот предмети,Ако како вашата адреса причина предизвикани може да не ја прими пакет или на вашата страна поштата ја врати пакет на продавачот ,Ние нема да ги плати трошоците за превозот за вториот време на испорака.
Купувачите ќе се плаќаат за превозот на трошоците за замена.
Повратни информации :
Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit.Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Pls не двоумете се да контактирате со нас, ако сте задоволни со вашето купување.ние ќе ги реши сите проблеми со вас.
Имајте пријатен ден!


За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Ширина:
2.5cm
Број На Модел На:
3302
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел,Passcard Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Патент Poucht,Монета Џеб
Објектот Должина:
19cm
Објектот Тежина:
0.175kg
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Моден
Материјал Состав:
100% Вистински Масло, Восок Кожа
Бренд Име:
SOIMPORTANT
Објектот Висина:
10cm
Декорација:
Никој
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
2 бои на располагање:
Бургундија,Црна
Тип:
Долго Паричник,Спојки,Долго Чанта
тип 1:
Женски Паричник,Жените Паричници Дами Чанта,Дами Паричници
тип 2:
Монета Чанта ,Спојката
тип 3:
Чанта Големи/ Вистинска кожа Жените чанта/ Vallet
ОДГОВАРА ЗА:
Жени,Жени,Жени,Девојка
Trending:
Повик Долго Женски Паричник
Стил:
Моден Паричник,Магија Паричници,Телефон Паричник,Организаторот На Паричник
Причина:
Моден Висок Квалитет/Вистинска Кожа луксузен бренд
Функција:
Пари Торба,За Држачот

Слични предлози