• Одличната цена
  • Ново
Бесплатен превозот 200pcs/многу 30ml празни црно стакло етерично масло шише со Црни алуминиумски прстен dropper, 30CC стаклено шише парфем

Бесплатен превозот 200pcs/многу 30ml празни црно стакло етерично масло шише со Црни алуминиумски прстен dropper, 30CC стаклено шише парфем

 
DEN 14520.00
DEN 13358.00

Износ
Во продавницата.


30ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување сад
На затворачите се availalbe во четири бои : сјајна сребрена, сјајна црна, сјајна злато и мат сребро.
Сијалицата : Силиконски материјал, црна и бела оние достапни
Дното Дијаметар : 33cm
Вкупна висина : 102mm
Макс висина на печатење област : 52mm тоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешка
Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.
Можете да ги оставите пораките со цел да ни кажете каква боја на dropper сакате.
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу. За експрес испорака.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.
4.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.


За производот

Бренд Име:
StarDu Пакување
Број На Модел На:
GDM3053
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ml
Капацитет:
30 ml, 30 cc, 1 мл
Боја на шише:
Црна
Материјал на Шише:
Стакло
Други Индустрија Употреба:
мирис, суштината течност, медицина масло, лабораториски тест, e течност, e сок
Вкупна Висина:
102 mm
is_customized:
Yes

Слични предлози