• Одличната цена
  • Ново
30pcs 25ML чисто Стакло Мерење на Цилиндар Дипломирал Цилиндар Лабораториски Материјали Бесплатен Превозот

30pcs 25ML чисто Стакло Мерење на Цилиндар Дипломирал Цилиндар Лабораториски Материјали Бесплатен Превозот

 
DEN 2856.00
DEN 2570.00

Износ
Во продавницата.


30pcs 25 ML чисто Стакло Мерење на Цилиндар Дипломирал Цилиндар Лабораториски Материјали
Бесплатен Превозот-30pcs/Многу-
Точка Име : Мерење На Цилиндар
Боја : Јасно
Материјал : Стакло
Капацитет : 25 ML
Големина : 20 мм*158


За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
мерење на цилиндар
Големина:
25ml

Слични предлози