• Одличната цена
  • Ново
2 парчиња/многу Силиконски Гел Нога Подлога Водат Пенкалата Големите Пети Сепаратор Spreaders Усогласување на Коските Insole Лето Мека Нога Нега Алатка

2 парчиња/многу Силиконски Гел Нога Подлога Водат Пенкалата Големите Пети Сепаратор Spreaders Усогласување на Коските Insole Лето Мека Нога Нега Алатка

 
DEN 46.56
DEN 41.00

Износ
Во продавницата.


13889
2 парчиња/многу Силиконски Гел Нога Подлога Водат Пенкалата Усогласување Пети Коска Insole Пад на Превозот
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Без лепило е потребно, едноставно место помеѓу вашиот голем пети и вториот пети!
Носат гел пети spreaders помеѓу прстите за да се намали притисокот врз пченка или ре-align на деформирани пети.
Нежно се одвојува прстите за да се намали притисок, спречува изградбата на хард кожа која може да води до пченка развој.
Носат со секојдневен чевли, во влечки околу куќата, или со отворен пети сандали и хулахопки.
Отстранете во текот на ноќта и да не се носат повеќе од 18 часа континуирано секој ден; но, ако сакате облечен во текот на ноќта само, носат внатре чорапи или трикотаж за да се спречи лизгање.
Спецификации :
Состојба : нова
Количина : 2 парчиња
Боја : Бела
Пакет содржина :
2 x Нога Подлога Водат Пенкалата Пети Коска Табани


За производот

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Материјал:
силиконски гел
Број На Модел На:
Нога Подлога Водат Пенкалата
Тип:
Ортопедски Материјали
Големина:
2pcs

Слични предлози