• Одличната цена
  • Ново
Виножито срцето крстот бод комплет 14ct 11ct печати платно бода везови DIY рачно изработени везана плус

Виножито срцето крстот бод комплет 14ct 11ct печати платно бода везови DIY рачно изработени везана плус

 
DEN 191.52
DEN 182.00

Износ
Во продавницата.


Крстот бод комплет, треба вез со себе
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која тежина, ние гарантираме за вашиот успех*^_^*
18ct Платно Големина : 11x9cm големина на Слика : 7x5cm
14ct Платно Големина : 14×10cm големина на Слика : 9x7cm
11ct Платно Големина : 18×13cm големина на Слика : 11x9cm
Вклучуваат :
Смета или печатени платно x1 Памук конец x 1set (30% повеќе отколку што е потребно) Игла x2 хартија скицата x1set (За многу едноставна слика, хартија скицата не е вклучена за печатени платно верзија)
Купувачот се покаже :


За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14ct unprint платно, 11ct unprint платно, 14ct печати платно, 11ct печати платно
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
DREAMCREATE
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината

Слични предлози