• Одличната цена
  • Ново
Розата на срцето крстот бод комплет цвет loverscounted печат ткаенина 14ct 11ct рака извезени DIY рачно изработени везана материјали торба

Розата на срцето крстот бод комплет цвет loverscounted печат ткаенина 14ct 11ct рака извезени DIY рачно изработени везана материјали торба

 
DEN 479.04
DEN 240.00

Износ
Во продавницата.


Крстот бод комплет, треба шиење со себе
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која тежина, ние гарантираме за вашиот успех*^_^*
14 Платно Големина : 34x30cm;
11 Платно Големина : 40x35cm
14ct/18ct платно , embroidering со 2 стои конец, 1 залага за назад бод
11ct платно, embroidering со 3 стои конец, 2 се залага за назад бод
Една нишка на хартиена подлога треба да биде поделена на 6 стои
Вклучува : платно, конец, игла, хартија план (За многу едноставна слика, хартија скицата не е вклучена за печатени платно верзија)
Купувачот се покаже :


За производот

Големина:
unprinted canvas, printed canvas
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14ct 2 стои конец, 11ct 3 стои конец, 11ct 4 стои нишка
Бренд Име:
DREAMCREATE
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината

Слични предлози