• Одличната цена
  • Ново
Пеперутка сон крстот бод комплет цртан филм платно крои везови DIY рачно изработени везана

Пеперутка сон крстот бод комплет цртан филм платно крои везови DIY рачно изработени везана

 
DEN 623.04
DEN 312.00

Износ
Во продавницата.


Крстот бод комплет, треба вез со себе
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која тежина, ние гарантираме за вашиот успех*^_^*
18ct Платно Големина : 33x25cm големина на Слика : 29x21cm
14ct Платно Големина : 46×35cm големина на Слика : 38x27cm
11ct Платно Големина : 59×44cm големина на Слика : 48x34cm
Вклучуваат :
Смета или печатени платно x1 Памук конец x 1set (30% повеќе отколку што е потребно) Игла x2 хартија скицата x1set (За многу едноставна слика, хартија скицата не е вклучена за печатени платно верзија)
Купувачот се покаже :


За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14ct unprint платно, 11ct unprint платно, 14ct печати платно, 11ct печати платно
Бренд Име:
DREAMCREATE
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% Памук
Стил:
Пастирски
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
пластична кеса

Слични предлози