• Одличната цена
  • Ново
Apple кошница крстот бод комплет цртан филм 14ct 11ct смета за печатење платно крои везови DIY рачно изработени везана

Apple кошница крстот бод комплет цртан филм 14ct 11ct смета за печатење платно крои везови DIY рачно изработени везана

 
DEN 479.04
DEN 240.00

Износ
Во продавницата.


Крстот бод комплет, треба вез со себе
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која тежина, ние гарантираме за вашиот успех*^_^*
18ct Платно Големина : 22x22cm големина на Слика : 18x18cm 14ct Платно Големина : 30×30cm големина на Слика : 23x23cm 11ct Платно Големина : 38×39cm големина на Слика : 29x29cm Вклучуваат :
Смета или печатени платно x1 Памук конец x 1set (30% повеќе отколку што е потребно) Игла x2 хартија скицата x1set (За многу едноставна слика, хартија скицата не е вклучена за печатени платно верзија)
Купувачот се покаже :


За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14ct unprint платно, 11ct unprint платно, 14ct печати платно, 11ct печати платно
Бренд Име:
DREAMCREATE
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% Памук
Стил:
Пастирски
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет

Слични предлози