• Одличната цена
  • Ново
Крстот Бод Комплет 11CT 14CT вез, цвет колиби убава домашна слики рака-stitched Кинески стил трговија на големо

Крстот Бод Комплет 11CT 14CT вез, цвет колиби убава домашна слики рака-stitched Кинески стил трговија на големо

 
DEN 763.20
DEN 473.00

Износ
Во продавницата.


Извезена крпа големина : 11 CT 67x38cm 14 CT 52x30cm


За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted, 14CT Печатени, 11CT unprinted, 11CT Печатени
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Шаблон Тип:
Сценско
Бренд Име:
Радост Недела
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
11CT:
67x38
14CT:
52x30
Број На Модел На:
F072

Слични предлози