• Одличната цена
  • Ново
девојки црвена точка долг ракав божиќ пижами семејство и деца трговија на големо weatern мода пижами

девојки црвена точка долг ракав божиќ пижами семејство и деца трговија на големо weatern мода пижами

 
DEN 38400.00

Износ
Во продавницата.

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба да додадете други такса,pls ме контактирате доколку ви треба помалку потоа 100pcs,исто така може да ви понуди,но цената ќе се додаде,pls ме контактирате 4 : материјал : 95% памук, 5%spandex ОЕМ БРЗА ИСПОРАКА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ПОНИСКА ЦЕНА НАЈДОБРА УСЛУГА 1 : сите производи да може да се меша бојата,само да ме остави порака за она што ви треба.
најмалку 2 парчиња боја и големина можете да изберете било quastion можете да cotact мене^^ 2 : за превозот :
производство на времето обично е 15-20day! pls плаќаат со paypal или продолжување на времето за испорака
1-40kg ќе брод од ups-от или fedex , време на испорака : 5-7days
40-100kg ќе брод од страна на dhl , време на испорака : 3 дневна 3 : прифати прилагодено дизајн и печатење облека 5 : деца големина : 3m,6m,9m,12m,18 милиони,2t,3t,4t,5t,6t,7t,8t,10t,12t боја : како следете ги слик
девојки црвена точка долг ракав божиќ пижами семејство и деца трговија на големо weatern мода пижами


За производот

Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Пижами
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
BF-НВО-020
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
sweetypplain
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Големина:
you can choose from size chart
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
Околу Врат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
боја:
можете да изберете боја картичка
превозот:
DHL, UPS-от, FedEx,EMS
Сезоната:
Зима
квалитет:
Висок квалитет
цена:
Конкурентна
Материјал:
95% памук и 5% spandex
Возрасна Група:
Деца од 0-12years
MOQ:
може да се измеша големини и бои
Ткаенина Тип:
сплетам памук
Име:
божиќ пижами

Слични предлози