• Одличната цена
  • Ново
Жените Pyjama Поставување Памук Шарени Долг Ракав Pijama Пролет Лето Нови Пижами за Возрасни Sleepwear Поставува Жените Pyjamas

Жените Pyjama Поставување Памук Шарени Долг Ракав Pijama Пролет Лето Нови Пижами за Возрасни Sleepwear Поставува Жените Pyjamas

 
DEN 1719.84
DEN 877.00

Износ
Во продавницата.


Жените Pyjama Поставување 100% Памук Шарени Долг Ракав Pijama Пролет Лето Нови Пижами за Возрасни Sleepwear Поставува Жените Pyjamas
Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купување на Плаќање :
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.
Превозот :
1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време
2. Обработка На Време : Околу 3-5 Дена
3. Превозот Време : 15-30 дена од воздух mail . 3-10 работни дена од Express.
Напомена :
Кога ќе се стави ред, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена
Гаранција и Гаранција :
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Ние ги прифати малите на големо, добредојдени за да испратите e-mail на нас. ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена. и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден.добредојдовте на истрага нас.
Повеќе услуга :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство.
Вашето мислење е основниот на нашите подобрување. така што можеме да направиме подобро.
Контакт Со Нас На :
1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа!
Внимание За Купувачот :
Ако не знаете како да избор на големината на, ве молиме слободно да се contect со мене, јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.


За производот

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Околу Врат
Број На Модел На:
жените пижами
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Должина:
Full Length
Бренд Име:
Fdfklak
Сезоната:
Пролет
Големина:
M,L,XL
боја:
розова,виолетова,зелена

Слични предлози