• Одличната цена
  • Ново
FXCNC Алуминиум Мотоцикли Мотор Случај Лизгачи Несреќа Подлога Капак Паѓа Заштитник Guard За Yamaha YZF R1 YZF-R1 2009 - 2013

FXCNC Алуминиум Мотоцикли Мотор Случај Лизгачи Несреќа Подлога Капак Паѓа Заштитник Guard За Yamaha YZF R1 YZF-R1 2009 - 2013

 
DEN 2399.04

Износ
Во продавницата.


Fitment :
За Yamaha YZF R1 2009 - 2013
Опис :
Материјал : Алуминиум
Состојба : 100% НОВИ
Тежина : Околу 0.6 kg
Количина : Пар (2 Парчиња)
Боја : АД Слика покажува
Други : Не се вклучуваат настава
Функција : Да Се Помогне Да Се Елиминира Оштетување За Време На Капка, А Лизгање Запре Или Ниски Страна.
Слика Детали :
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО
7.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. АКО не сте задоволни со нашата предмети и услуга .Ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди позитивни .и тогаш .ни ги испратите на екранот .ние ќе ви даде Најдобри попуст Или Убав подарок во вашето следно купување
2.ние ќе го цениме што може да ни се јавите пред да сакате да остави Негативни (под 2 ѕвезди) Или Netural (3 ѕвезди).ние ќе ви помогнат да се реши овој ПОБРЗО и да ви ги задоволи ~
АКО не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од FX ,што може да се врати или размена вашиот itemswithin 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени,неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.


За производот

боја:
Злато, Портокал, Сребро, Сина, Зелена, Црна, Сива
Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
CNC Мотор Лизгачи Несреќа Влошки
Објектот Тежина:
0.6kg
боја:
АД Слика Покажува
Fitment:
За Yamaha YZF R1 2009 - 2013
Објектот:
Мотоцикли Паѓа Заштитник
Точка 1:
Мотоцикли Додатоци

Слични предлози