• Одличната цена
  • Ново
Нови Преносни Прва Помош, Итна Медицинска Комплет Опстанок Торба Медицина Складирање Торба Патување Отворено Спорт Подигаат Алатка

Нови Преносни Прва Помош, Итна Медицинска Комплет Опстанок Торба Медицина Складирање Торба Патување Отворено Спорт Подигаат Алатка

 
DEN 196.80
DEN 168.00

Износ
Во продавницата.


Преносни Прва Помош, Итна Медицинска Комплет Опстанок Торба Медицина Складирање Торба Патување Отворено Спорт Подигаат Алатка
Спецификација 100% сосема нов и Со висок квалитет. Материјал : profeesional 600 D ПВЦ Оксфорд ткаенина Количина : 1 Парче Боја : Црвена, сива Лесно да се носат, Трајни, Количка за Медицински Комплет Големина на : 23*13*7.5 CM Карактеристики : *Може да се справи со unexprected ургентни состојби во време *корисни за Помош на Алатка за домашна и надворешна третман *Погодна за отворен пустината спортови како што се маратон, кампување, планинарење Пакување Листа 1*Празна Торба


За производот

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
TFSCLOIN
Решетки Количина:
како фото
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Ткаенини
Производот:
Медицински Комплет
Ткаенина Тип:
Оксфорд ткаенина
Употреба:
Спорт, дома, на Отворено
Бои:
Црвена, сива

Слични предлози