• Одличната цена
  • Ново
Брзо пристигнување AT512 Висока прецизност DC Отпор Метар Ниска Микро Ohm Метар Тестер 0.1 u-110M Ohm со RS232 Управувачот Comparator

Брзо пристигнување AT512 Висока прецизност DC Отпор Метар Ниска Микро Ohm Метар Тестер 0.1 u-110M Ohm со RS232 Управувачот Comparator

 
DEN 42192.00
DEN 40082.00

Износ
Во продавницата.За производот

Бренд Име:
anbai
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Број На Модел На:
AT512
Мерен Опсег:
100Hz,120Hz,1kHz,10kHz,100 kH
Точноста Класа:
2%
Температурата На Работа:
Нормално

Слични предлози