• Одличната цена
  • Ново
Брзо пристигнување AT516 DC Отпор Метар Микро Ohm Метар Тестер 1u-20М Ohm RS232 Управувачот Изградена-во Comparator 3.5 TFT LCD

Брзо пристигнување AT516 DC Отпор Метар Микро Ohm Метар Тестер 1u-20М Ohm RS232 Управувачот Изградена-во Comparator 3.5 TFT LCD

 
DEN 27792.00
DEN 26402.00

Износ
Во продавницата.За производот

Бренд Име:
anbai
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Број На Модел На:
AT516
Мерен Опсег:
100Hz,120Hz,1kHz,10kHz,100 kH
Точноста Класа:
2%
Температурата На Работа:
Нормално

Слични предлози