• Одличната цена
  • Ново
Висок квалитет на цветни печати Жакард јакни Мода 2017 Падне Писти жена етничка стил палта

Висок квалитет на цветни печати Жакард јакни Мода 2017 Падне Писти жена етничка стил палта

 
DEN 3600.00

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница и Сакате имате многу убаво искуство тука!
Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите и Големина на информации како што е подолу :
Напомена : 1. На lightting ефекти боја разликата е нормален 2. Големина Грешка +-3cm е нормално
Висок квалитет на цветни печати Жакард јакни Мода 2017 Падне Писти жена етничка стил палта
S : Биста : 94 CM Рамо : 35cm Ракав : 39cm Должина : 52 CM M : Биста : 98 CM Рамо : 36cm Ракав : 40cm Должина : 53 CM L : Биста : 102 CM Рамо : 37cm Ракав : 41cm Должина : 54 CM XL : Биста : 106 CM Рамо : 38cm Ракав : 42cm Должина : 55 CM
Испорака Детали
* Ние превозот до (Освен некои земји и APO/FPO)
*Налози обработени навремено по плаќање на проверка.
*Ние нудиме Пад на Превозот,па ве молиме да ни остават порака ако сакате да ја промените адресата.
*УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
*Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
* Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Гаранција
1.Ние нудиме 12 Месеци Гаранција. Купи со доверба!
2.Ние нудиме целосна наплата ако не го добиете вашиот цел на нашата вети време .
Повратни информации
1.Позитивни Повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме дебели два пати befoe оставајќи повратни информации.
2.ве молиме контактирајте со нас пред leaveing неутрален(3stars)или негативни(1-2stars)повратни информации. Ние ќе се обидеме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
Царина
Како и за царинската такса,тоа зависи од вашата локална царинска испостава,кога ќе се организираме да брод вашата нарачка надвор,ние може да напише "ПОДАРОК", за пакетот да се направи сте aovid големи царински давачки.Ние ќе се потрудиме,понекогаш работи,некои пати не.Но, ние ќе резервни не се потруди да ви помогне да Добредојдовте во мојата продавница! Ви посакувам добро време!


За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Инди Фолк
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Број На Модел На:
E715
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Лабава
Декорација:
Шема
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Флорални
Маскирани:
No
Бренд Име:
Urumbassa

Слични предлози