• Одличната цена
  • Ново
Нов Висок Квалитет Мини Дигитален Oscilloscope Преносни Рачен Џеб големина Висока Чувствителност за Складирање Oscilloscope Со LCD Екран

Нов Висок Квалитет Мини Дигитален Oscilloscope Преносни Рачен Џеб големина Висока Чувствителност за Складирање Oscilloscope Со LCD Екран

 
DEN 5088.00
DEN 4477.00

Износ
Во продавницата.


Нов Висок Квалитет Мини Дигитален Oscilloscope Преносни Рачен Џеб големина Висока Чувствителност за Складирање Oscilloscope Со LCD Екран
Спецификација : Pc врска : Micro USB Подесување на вашиот SD картичка за прв пат употреба : Формат SD картичка со FAT16 Преземете Datafile Декомпресија, и ги копирате во папка на SD-картичката. Пакет : 1 x ОДС тело 1 x LI-ion батеријата 1 x Muelle Сонда 1 x USB кабел


За производот

Бренд Име:
niusiwen
Рекорд Должина:
8K
Големина На Дисплеј:
3.0 - 4.9 Инчи
Дигитални Канали:
1
Резолуција На Екранот:
320*240 Пиксели
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
DSO211
Е Батеријата Demountable:
Yes
Бендот Ширина:
200Khz
Во Реално Време Земање Мостри Стапка:
1MSa/s
Други:
види детали

Слични предлози