• Одличната цена
  • Ново
Брз Слободен Брод Злато Позлатен TCXO 0.1 ппм 12M 13M 24.576 М 22.5792 M 100 80M 16.9344 М 24M Обичај Фреквенција Поени tcxo

Брз Слободен Брод Злато Позлатен TCXO 0.1 ппм 12M 13M 24.576 М 22.5792 M 100 80M 16.9344 М 24M Обичај Фреквенција Поени tcxo

 
DEN 768.00
DEN 714.00

Износ
Во продавницата.

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink/waterblock/бакарни цевки/ Thermoelectric Кулер ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потреба
Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Брз Слободен Брод Злато Позлатен TCXO 0.1 ппм 12 M 13 M 24.576 М 22.5792 M 100 80 M 16.9344 М 24 M Обичај Фреквенција Поени tcxo (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) Кога ќе го поставите цел ,pls дозволете ни да знам вашата потреба вредност ,ви благодариме
Ние произведуваме следниве сите видови на Кристално Осцилатор,добредојде за вашето пребарување и цел 1.Активни PXO DIP8,DIP14 ,20 KHz~~~300 MHz 2.Активни Кристално Осцилатор SMD [3.2*2.5,5*3.2,5*7 ],1 MHz~~~150 MHz 3.TCXO Кристално Осцилатор TCXO DIP8(квадрат),DIP14(правоаголен)20 KHz~~~280 MHz 4.TCXO Кристално Осцилатор SMD(5*7,5*3.2,3.2*2.5) 5.VCXO Кристално Осцилатор OCXO Кристално Осцилатор. 6. Кристал resonator SMD[3.2*2.5,4*2.5,5*3.2,6*3.5,5*7] 7.Кварцен кристал [HC-49 U,ХК-49 S,ХК-49 S/SMD UM-1, А-5,1.8432 М~~125 MHZ] 8.Columnar кристал JU38 JU26[30 KHz~~~200 KHz] Columnar SMD Кристално Осцилатор 9. Columnar кристал JU38 JU26 [ 3.58 MHZ-50 MHZ ],[ и 12.270 MHz,28.375 MHz 18.9375 MHZ 17.7344 MHZ 28.63636 MHZ 10. Керамика SMD[7.2*3.4*1.8,3.7*3.1*1.5, 2.5*2.0*1.0] 11.(MC-145.MC-146.MC-306.MC-406.ВО странска валута-135.ВО странска валута-255) СМД/32.768 KHz. 12.(DST310 S.СМ-14 J.DMX-26 S.DMX-26) (SSP-T7-F/SSP-T6/SP-T2 A/VTC120-F) ГРАЃАНИН ( CM200 S/CM130/CM315/CM519/CFS145)
Плаќање & Касата
Alipay ЗАЧУВАМ прифатени. ТТ ,western union итн.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Превозот
1.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.
2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.
3.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ.. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.
Обичај
1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.
2. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика.
3. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард.
4. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.
Враќање & Наплата
1.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
2.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
3.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
5. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.


За производот

Број На Модел На:
12M 13M 24.576 М 22.5792 M 100 80M 16.9344 М 24M Обичај Фреквенција Поени
is_customized:
Yes
Фреквенција Толеранција:
tcxo 0.1 ппм.
Димензии:
12M 13M 24.576 М 22.5792 M 100 80M 16.9344 М 24M Обичај Фреквенција Поени
Номинална Фреквенција:
tcxo 0.1 ппм.
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Пакет Тип:
Throught Дупка
Оптоварување Capacitance:
12M 13M 24.576 М 22.5792 M 100 80M 16.9344 М 24M Обичај Фреквенција Поени

Слични предлози