• Одличната цена
  • Ново
Случај За Samsung Галакси J2 J3 J5 J7 Премиер Покрие прст прстен стојат носителот магнет TPU мека телефон случај funda За J3 J5 J7 година

Случај За Samsung Галакси J2 J3 J5 J7 Премиер Покрие прст прстен стојат носителот магнет TPU мека телефон случај funda За J3 J5 J7 година

 
DEN 239.52
DEN 216.00

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај За Samsung Галакси J2 J3 J5 J7 Премиер Покрие прст прстен стојат носителот магнет TPU мека телефон случај funda За J3 J5 J7 2016 година
[Size] : Мобилен Телефон Случај За Samsung Галакси J2 J3 J5 J7 2016 Година/ Премиер [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На TPU + Мека [Боја] : 8 бои Како Сликата Прикажани Pls Информации : Pls Одберете точно во 2016 Верзија телефон случај!!!


За производот

Материјал:
За J3 2016 Година J310, За J5 2016 Година J510, За J7 2016 Година J710, За J2 Премиер, За J3 Премиер, За J5 Премиер, За J7 Премиер
Функција:
Потпирачот,Тешки Заштита,Анти-удар,Со Прст Прстен
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Карактеристики:
Прст прстен стојат носителот TPU Мека дизајн
Бренд Име:
kimTHmall
Големина:
For Samsung Galaxy J2 J3 J5 J7 2016 Prime
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Може да се застане на носителот со прст прстен со магнет
Материјал:
Ултра тенок Заштитен TPU Мека дизајн

Слични предлози