• Одличната цена
  • Ново
За xiaomi mi 2 max случај силикони Луксузни мека TPU мрежа За xiaomi mi max 2 Покрие Подарок Екран Заштитник За xiaomi mi max 2017

За xiaomi mi 2 max случај силикони Луксузни мека TPU мрежа За xiaomi mi max 2 Покрие Подарок Екран Заштитник За xiaomi mi max 2017

 
DEN 186.24
DEN 171.00

Износ
Во продавницата.


За Xiaomi mi 2 max Случај Силикони Protecter Луксузни Мека TPU
Случаи Целосна Покрие Случај За xiaomi mi max 2 6.44 Задниот Поклопец Coque нови 2017
СЛУЧАЈ за : xiaomi mi max 2 6.44 инчен
Карактеристики : ТЕШКО Високо Квалитетни Пластични
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе бидат бесплатни подароци : HD филм + прашина приклучок (црна и бела) + телефонот кино заградата; секој вид на еден)
Купувачот Известување
1. Русија пријател ве молиме да ни остават име и презиме, поради руската Политика, Многу ви благодариме.
2. Случајот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за испорака метод" , тоа не може да се следи онлајн. Ако ви треба на следење на број на ажурирани онлајн ,ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ".
3 .Ако вашиот валидна дојде време, се уште не добиле стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.
4 . Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.


За производот

Материјал:
со HD филм, со Калено стакло
дизајн:
Геометриски,Обична,Бизнис,Спортски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми Max 2
Мало Пакет:
No
Големина:
6.44 inch
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Удобно чувство на допир
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Материјал:
Висок Квалитет tpu силикони
функција 1:
Класичен стил
Карактеристика 2:
Ултра тенок Слим + Тешко задниот поклопец
функција 3:
Отпорно На Гребење + Анти-Нула Обложени
боја:
Црна,ЦРВЕНА,Златна,розово ЗЛАТО,Сина
Компатибилен Модел:
Случај За xiaomi mi max 2 6.44 инчен
Модел 1:
За xiaomi mi max 2 телефон случај
Модел 2:
За xiaomi mi max 2 маска
Модел 3:
За xiaomi mi max 2017 случај
Модел 4:
За xiaomi mi max 2 6.44 случај

Слични предлози