• Одличната цена
  • Ново
Солиден Хибрид брани покритие За Samsung галакси s8 плус shockproof оклоп случај samsung s8+ G955F etui coque kryty pouzdra capa tok

Солиден Хибрид брани покритие За Samsung галакси s8 плус shockproof оклоп случај samsung s8+ G955F etui coque kryty pouzdra capa tok

 
DEN 341.76
DEN 321.00

Износ
Во продавницата.

Мора да ги Прочитате пред плаќање
1. Кина пост регистрирани воздух mail,Aliexpress стандард и Epacket има следење на кодот и целосно следење на информации во Кина и повеќето вашиот counntry. Тие се скапи, но не е лесно да се изгуби парцели и многу побезбедно/побрзо од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која е поевтино, но побавно,исто така, нема следење на информации целосно во вашата земја.
2. Времето за испорака обично трае 15-60 дена за повеќето парцели, некои земји, како што е Бразил, Русија, Перу, Чиле и Мексико итн може да биде повеќе од 60 дена, кои се протегаат до 90 дена. Ве молиме не плаќаат ако вие не може да го прифати ова време на испорака
3. Pleasae ако заштитата време на нарачката ќе биде крајот, ве молиме распрашајте се за да се прошири на транспорт дена.
4. Ве молиме не го отвори спорот, без да ни се јавите,Комуникацијата помеѓу нас е најдобар начин и ние би можеле да дознаете решенија. Спорот не може да се направи за проблемот решен. Тоа не може да биде совршен во животот,така или во бизнисот.
5. Ве молиме, напишете ни 5 ѕвезди стапки и позитивни повратни информации, вашето задоволство е целта ние да се постигне.
Ви благодариме за шопинг во нашата продавница.

Политика на враќање
1. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК;
2. 1 -месец на поправка или замена услуга за повеќето предмети се продаваат во нашата продавница. Објектот ќе биде надвор од гаранцијата
ако погрешен операција или физички оштетени од страна на купувачот. Ние ќе замена на неисправни предмети : 1 да 1 размена.
3. За секој дефект, штета предизвикана под нормална, може да се добијат поправка слободно, враќање или размена итн.
4. Ние не одговорен за предмети изгубени или оштетени или одземање на транспорт на патот. Купувачот е одговорен
за било важечките увозни давачки и локалните даноци.
Повратните информации
1. Било какви прашања или коментари во врска со производите или политики, ве молиме контактирајте со нас. Ќе се одговори во 24 часа.
2. Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас.
Ви благодариме за вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети или услуги. Негативни повратни информации не
не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, ви благодариме!
1. 2 во 1 двоен слој за заштита на Случај 2. валкани доказ и shockproof случај 3. со картичка носителот 4. Совршено го Заштитите вашиот телефон форма нечистотија, гребење и штети


За производот

Материјал:
За Samsung S8 Плус
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
KARRIBECA
дизајн:
Обична
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
For Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Бранеа метален заврши оклоп брани случај
Пакет:
најголемиот дел polybag/Нема мало пакет
Бои:
Blac,бела,сребро,злато,злато се зголеми,црвена,розова,морнарица
Стил:
TPU+PC 2 во 1 случај комбо
Функција:
Со Картичка Слот За Носител На
function1:
Shockproof
Функција:
Бранеа метален заврши
feature1:
Моден Стилски Елегантен телефон случаи опфаќа
Материјал:
PC+силикони tpu двоен слој
Модел:
Случај За samsung галакси s8 плус
Модел-1:
маска За Samsung s8+

Слични предлози