• Одличната цена
  • Ново
За Покривање Asus Zenfone Max Плус ZB570TL Случај Мека TPU Телефон Случај За Asus Zenfone Плус Макс (M1) ZB570TL Покрие X018DC 5.7

За Покривање Asus Zenfone Max Плус ZB570TL Случај Мека TPU Телефон Случај За Asus Zenfone Плус Макс (M1) ZB570TL Покрие X018DC 5.7

 
DEN 171.84
DEN 134.00

Износ
Во продавницата.


>>> Опис На Производот
[ Број На Модел ] :
За Asus Zenfone Плус Макс (M1) ZB570 TL X018 DC
[Телефон Големина ] :
5.7 inch
[Функција] :
Кожа Текстура + Мека TPU + Бизнис Стил
[Функција] :
Назад Заштита Анти-пот + Anti-пропадна + Anti - fingerpint
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика !
>>> Производот Шоу


За производот

Бренд Име:
Wolfrule
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
Спортски,Обична,Бизнис,Гроздобер
Големина:
Case For Asus Zenfone Max Plus (M1) ZB570TL X018DC 5.7 inch
Карактеристики:
Меки Силиконски, Целосна Покриеност, Случај
Функција:
Анти-пот,Анти-пропадна,Анти-fingerpint,Нечистотија-отпорни,Анти-удар,
дизајн:
Обична,Гроздобер,Текстура,Бизнис,Спортски
боја:
Црна Navyblue Црвено Сива
Компатибилен Модел На Телефон:
За Asus Zenfone Плус Макс (M1) ZB570TL X018DC
Големина:
5.7 inch

Слични предлози