• Одличната цена
  • Ново
JEAZEA 1Pc Автоматско ВО Вистинска Кожа Опрема Shift Knob Покритие за Chevrolet Holden Cruze 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

JEAZEA 1Pc Автоматско ВО Вистинска Кожа Опрема Shift Knob Покритие за Chevrolet Holden Cruze 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

 
DEN 234.72
DEN 204.00

Износ
Во продавницата.


1 Pc Автоматско ВО Вистинска Кожа Опрема Shift Knob Покритие за Chevrolet Holden Cruze 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Состојба : Нова Материјал : вистинска Кожа Боја : Црна Вкупна Должина : околу. 10.5 см Објект се вклучени :
Опрема Shift Knob Покрие x 1
Нишка x 1
Игла х 1 Компатибилност :
за 2009-2015 Chevrolet Holden Cruze
Карактеристики Преносливост и добро исчисти ефект Лесно користење
Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
Производ Фото


За производот

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Должина:
10.5cm
Година:
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Материјал Тип:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
JEAZEA
Одговара:
за Chevrolet Holden Cruze 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

Слични предлози