• Одличната цена
  • Ново
Резервни бесплатен превозот мото делови Без Намалување Рамка Лизгачот Несреќа Заштитник За Хонда 2004 2005 CBR 1000RR 1000 RR Црна

Резервни бесплатен превозот мото делови Без Намалување Рамка Лизгачот Несреќа Заштитник За Хонда 2004 2005 CBR 1000RR 1000 RR Црна

 
DEN 1295.52
DEN 1218.00

Износ
Во продавницата.

Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка Количина : 1 пар Инструкции : Нема Настава водич Боја : исто како слика покаже Материјал : Delrin Обтекател Намалување на : Не Fitment : одговара за 2004 - 2005 година Хонда CBR 1000 RR


За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HTTMT
Име На Модел:
MT219-003-Б.К.
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
0.52kg
Објектот Должина:
0inch

Слични предлози