• Одличната цена
  • Ново
Мотоцикл Страна Дисага Торба Кутија Заградата За Харли Дејвидсон

Мотоцикл Страна Дисага Торба Кутија Заградата За Харли Дејвидсон

 
DEN 1330.56
DEN 1211.00

Износ
Во продавницата.


Мотоцикл Страна Дисага Торба Кутија Заградата За Харли Дејвидсон
Fitment : Универзална За Хонда За Јамаха За Suzuki За Kawasaki За Харли Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Карактеристики : Дизајнирани да помогнат дисаги исклучување на фендер страни и да овозможи дозвола за главниот дел на задната суспензија движење. Хром-обложено челик заграда се одржи фрли над дисаги далеку од кочница caliper и главниот дел на задната суспензија Овие загради се одржи на седло кеси и ги задржи од добивање во воланот Зацврсти да шок апсорбер горните studs или фендер рамења светла Боја : Хром Пакет Вклучуваат : Еден Сет на Монтажа голема Заграда
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.


За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
Мотоцикл Страна Торба Кутија Заградата
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
RPMMOTOR
Материјал Тип:
Метал
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Слични предлози