• Одличната цена
  • Ново
Мотоцикл Фендер Eliminator Регистрација Плоча Заградата Лиценца Плоча Држач За Хонда CBR600RR CBR1000RR RC51 X-11 CBR 600 F4i

Мотоцикл Фендер Eliminator Регистрација Плоча Заградата Лиценца Плоча Држач За Хонда CBR600RR CBR1000RR RC51 X-11 CBR 600 F4i

 
DEN 1712.16
DEN 1335.00

Износ
Во продавницата.


Мотоцикл Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата Универзална
100% Сосема нов и висок квалитет!
боја : Портокал , Сребро,ЗЛАТО,Црна,ЗЕЛЕНА,Сина


За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Објектот Должина:
7.87inch
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Висина:
7.87inch
Објектот Тежина:
470g
Бренд Име:
YUANQIAN
Име На Модел:
МАКС-PH-004
боја:
портокал сини црна сребро злато зелена
Име:
PH-004
За:
за јамаха kawasaki ktm ducati хонда suzuki итн.
Fitment:
Универзална

Слични предлози