• Одличната цена
  • Ново
Резервни бесплатен превозот мото делови Не се Сече долго Проширена Рамка Лизгачот За Yamah 1996-2007 YZF 600R Thundercat Црна

Резервни бесплатен превозот мото делови Не се Сече долго Проширена Рамка Лизгачот За Yamah 1996-2007 YZF 600R Thundercat Црна

 
DEN 1069.44
DEN 1005.00

Износ
Во продавницата.


Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка на Оваа рамка лизгачот е ПРОДОЛЖЕН. Ова е 1" подолго од оригиналот Количина : 1 пар (2 парчиња) Инструкции : нема настава Боја : исто како слика покаже Материјал : Delrin Обтекател Намалување на : Не Fitment : одговара за 1996-2007 Yamah YZF 600 R / Thundercat / YZF600 R


За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
MT219-013-Б.К.
Објектот Тежина:
0.32kg
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Слични предлози