• Одличната цена
  • Ново
Мото Додатоци Потпирачот Sidestand Страна Стојат Enlarger Плоча Подлога ЗА YAMAHA YZF R1 2002 2003 YZF 2002 2003 R1 2002 2003

Мото Додатоци Потпирачот Sidestand Страна Стојат Enlarger Плоча Подлога ЗА YAMAHA YZF R1 2002 2003 YZF 2002 2003 R1 2002 2003

 
DEN 623.52
DEN 561.00

Износ
Во продавницата.


Тема : Состојба : 100% Сосема нов Кол : 1 buc Материјал : Висок Квалитет Палка на Алуминиум,ЦПУ Машински Лесно се инсталира,инструкции за Инсталација не се вклучени. Fitment : за yamaha yzf R1 1999-2014 Пакетот Вклучува : едно парче страна стојат enlarger Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека овој дел одговара за вашиот мотор пред правење на нарачка. Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо, ве молиме контактирајте со нас за да се добие lastest цена.
Производи покаже :


За производот

боја:
Темно Сива, ЦРНА, Златна, сребрена, Црвена, Сина, Зелена
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
РА-ИСИ-YA002
Објектот Тежина:
85.4g
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Motobike Направи:
Јамаха
Е Прилагодена:
Yes
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Функција:
страна стојат enlarger
Fitment:
за yamaha yzf R1 1999-2014
Бои:
сино/зелено/црна/сребрена/злато

Слични предлози