• Одличната цена
  • Ново
Резервни бесплатен превозот Огледало Блокирање Исклучи Плочи За 2005-2008 Година Kawasaki Ninja Zx6R Zx6Rr 636 Zx10R Црна

Резервни бесплатен превозот Огледало Блокирање Исклучи Плочи За 2005-2008 Година Kawasaki Ninja Zx6R Zx6Rr 636 Zx10R Црна

 
DEN 622.56
DEN 585.00

Износ
Во продавницата.

Атрибути : Висок Квалитет Огледало Блокирање Исклучи База на Овие Плочи може да се користи како самостојна блок-оф плочи. Специфики : Инструкции : Не се Вклучени Професионални Инсталирате се Препорачува Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум Боја : исто како слика покаже Гравирање : Нинџа Логото Големина : 5.5 cm x 3cm Количина : 1 Пар (Лево и Право) Состојба : 100% Сосема Нов Fitment : одговара за 2005-2008 година Kawasaki Ninja ZX6 R / ZX6 RR / 636 одговара за 2004-2010 Kawasaki Ninja ZX10 R


За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
MT222-015-Б.К.-Нинџа
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Слични предлози