• Одличната цена
  • Ново
За Z250SL ЛОГОТО 10мм Мотоцикл CNC главниот дел на задната суспензија Spools стојат завртки Лизгачот За KAWASAKI Z250SL Z 250SL 2013 2014 2015

За Z250SL ЛОГОТО 10мм Мотоцикл CNC главниот дел на задната суспензија Spools стојат завртки Лизгачот За KAWASAKI Z250SL Z 250SL 2013 2014 2015

 
DEN 516.00
DEN 433.00

Износ
Во продавницата.


ставка детали
објектот состојба : 100% нов бренд ,со висок квалитет
објектот материјал : алуминиум
објектот боја : како на сл покажуваат : Црна, сребрена портокал зелено, сино злато
објектот големина : 6mm 8мм 10mmm
објектот fitment : За универзален
pacakge : 1 пар на мотоцикл главниот дел на задната суспензија Лизгачи
ЗА Z250 SL логото


За производот

боја:
6mm црна, 8mm црна, 10мм црна, 6mm Сина, 8mm Сина, 10мм Сина, 6mm Злато, 8mm Злато, 10мм Злато, 6mm Зелена, 8mm Зелена, 10мм Зелена, 6mm Црвена, 8mm Црвена, 10мм Црвена, 6mm Портокал, 8mm Портокал, 10мм Портокал
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
3.3cm
Објектот Тежина:
200kg
Објектот Висина:
3.3cm
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Должина:
4.4cm
Име На Модел:
RH2-СС-001
Фитинг големина:
M6;М8;M10
Број На Модел На:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот
Специјални Функции:
главниот дел на задната суспензија spools лизгачот

Слични предлози