• Одличната цена
  • Ново
Професионални Мотоцикл Оклоп Возрасни Моторни Велосипед Rading Спортски Целосна Заштитник Брзини Мотор Крос Облекувам Јакна BA02

Професионални Мотоцикл Оклоп Возрасни Моторни Велосипед Rading Спортски Целосна Заштитник Брзини Мотор Крос Облекувам Јакна BA02

 
DEN 2188.32

Износ
Во продавницата.


Професионални Мотоцикл Оклоп Возрасни Моторни Велосипед Rading Спортски Целосна Заштитник Брзини Мотор Крос Облекувам Јакна BA02
подолу е нашиот предлог за вас да се избере големина на :
М Одговара на 150-160cm
L одговара на 165-170cm
L одговара на 170-175cm
XL се вклопува 175-180cm
2 XL се вклопува 185-190cm
3 XL се вклопува ,повеќе од 190 см
ако има било какви прашања во врска со големината ,ве молиме контактирајте со нас во секое време .
Pls кликнете на слики од изберете дополнителни шлем !
Превозот :
1. Повеќето од Земјите на превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3. Сликите прикажани се вистински објект и фотографирани од мене.
4. услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Брод за други земји : 10-35 работни дена
Плаќање :
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 4 дена на аукција затворање. (Не-плаќање може да резултира во UPI (Он Платени Објект)се стави на вашата сметка.
2. вкупниот износ должи вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето).
3. S&H ќе биде определена врз основа на брод да се обрати. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : S&H не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси.
4. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја на пакети и сл.)
Повратни информации
Други видови на шлем делови за да изберете!


За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
ЗОМБИ ТРКИ
Школка Материјал:
PP
Обвивка Материјал:
ЕВА

Слични предлози