• Одличната цена
  • Ново
Јога Не се Лизга Мат Покрие Крпа Ќебе Спорт Фитнес Вежба Пилатес Јога Мат Крпа ТОПЛА Продажба

Јога Не се Лизга Мат Покрие Крпа Ќебе Спорт Фитнес Вежба Пилатес Јога Мат Крпа ТОПЛА Продажба

 
DEN 788.16
DEN 638.00

Износ
Во продавницата.


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Опис
Ова е не се лизга Јога Мат Покрие крпа идеално за Јога или Пилатес вежба.
Идеален за употреба со Јога Мат
Ја спречува Лизгање и Лизгање при вршењето вежба
Крпа има мат во позиција и дава потпора за нозете
Машина Перат 40 Степени
Вклучува Мрежа Торбичката + Јога Мат Крпа

Приближна Големина 61x183cm
Answer : ___________________________ Note :
1.Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина,ве Молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме проверете над големина детали внимателно.
2. Објектите се мери од страна на страна, ќе има мало отстапување. Се надевам дека ќе разбере.
3. Објектот боја прикажува може да биде малку поинаков од вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.


За производот

Материјал:
TPE
Должина:
183cm*61cm
Број На Модел На:
јога мат крпа
Бренд Име:
Aolikes
Дебелина:
10 mm (Почетно)

Слични предлози