• Одличната цена
  • Ново
2017 Познатиот Бренд Mens Одговара на Свадба Младоженецот Плус Големина 4XL 3 Парчиња(Јакна+Вест+Панталона) Тенок Одговара на Повик Tuxedo Одговараат на Машки AL7710

2017 Познатиот Бренд Mens Одговара на Свадба Младоженецот Плус Големина 4XL 3 Парчиња(Јакна+Вест+Панталона) Тенок Одговара на Повик Tuxedo Одговараат на Машки AL7710

 
DEN 4214.40
DEN 3456.00

Износ
Во продавницата.

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Половината Панталони половината Должина на Ракав панталони должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 41 16.14 88 34.65 82 32.28 76 29.92 66 25.98 60 23.62 100 39.37 М 42 16.54 92 36.22 86 33.86 80 31.50 68 26.77 61 24.02 102 40.16 L 43 16.93 96 37.80 88 34.65 83 32.68 70 27.56 62 24.41 104 40.94 XL 44 17.32 100 39.37 90 35.43 86 33.86 72 28.35 63 24.80 106 41.73 XXL 46 18.11 106 41.73 96 37.80 93 36.61 73 28.74 64 25.20 110 43.31 XXXL 48 18.90 112 44.09 102 40.16 100 39.37 74 29.13 66 25.98 112 44.09 XXXL 50 19.69 116 45.67 108 42.52 103 40.55 75 29.53 66 25.98 112 44.09 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Облека Должина:
Долго
Бренд Име:
longqibao
Материјал:
Најлон,Памук
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Формално
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
AL7710

Слични предлози