• Одличната цена
  • Ново
2018 Нови Класичен Стил Groomsmen Рецка Lapel Младоженецот Tuxedos Terno Masculino Мажите Одговара Vestidos Свадба Одговара(Јакна+Панталони)

2018 Нови Класичен Стил Groomsmen Рецка Lapel Младоженецот Tuxedos Terno Masculino Мажите Одговара Vestidos Свадба Одговара(Јакна+Панталони)

 
DEN 4224.00
DEN 3590.00

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница
Стандард што Одговара на големината
(ве молиме изберете вистинската големина според вашиот сопствен случај,што е многу важно за нас да се направи одговара за вас.)
Забелешка : Заради што се одговара на фабрика продавачот, така што ние можеме да го прилагодите направени . ако најдете дека над стандард што одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело според следниве Мерење Водич,и тогаш ни покаже на големината на телото. Ние може да обичај прави на костуми за вас, како и.И цената е иста!
Големина на Единица : cm или инчен
1. деколте= ? 2.рамо= ? 3.sleeve= ? 4.armhole= ?
5. врвка за околу= ? 6.градите= ? 7.стомакот= ? 8.половината= ?
9.хип= ? 10.јакна должина= ? 11.панталони должина= ?
12.бедрото= ? 13.висина = ? 14. тежина= ?
Производ покажа :
1. Позитивни повратните информации (5 ѕвезди) се многу важни нашиот опстанок, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации ако нашите производи или услуга ве задоволи.
2. Ако имате било незадоволство, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, ве молиме да ни веруваат!
3. Ве молиме да ни помогне да се подобри. Вашите сугестии се секогаш добредојдени!
ПРЕВОЗОТ И СЕ ВРАТИ & НАПЛАТА
1. Печатење обично трае 1 работен ден по вашата нарачка и ќе бидат испратени надвор веднаш.
2. Ние ќе ги искористиме Кина, Воздухот Пост, DHL, Fed Ex, ТНТ да брод вашата нарачка во зависност од тоа каде се наоѓате. Ве молиме најдете на табелата подолу, за да го разберат општо време на испорака.
3. Враќање & Наплата
(1) Молам да се провери следење на информации во следење на веб-сајтот.
(2) ве Молиме слободно контактирајте со нас.
(3) ве Молиме проверете пакет внимателно.
ЗА ПЕЧАТЕЊЕ ВО БОЈА И ПЕЧАТЕЊЕ ГОЛЕМИНА
1. На фотографијата што гледате може да биде многу малку се разликува од вистинската точка во бои поради осветлување за време на фото снимањето или geliaocong следи 's екранот.
2. Односот помеѓу сликата и маици може да бидат различни од фотографијата можете да го видите поради разни Т-маица големини.
ДРУГИТЕ РАБОТИ МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ
ЗА WHOLESALING
Ако сте препродавач или ако цел во голема количина, екстра попуст, ќе бидат понудени на, ве молиме слободно да контакт.
ДАНОК
1. Цел ќе биде прогласен како подарок и пониската вредност за да се елиминира или намали вашиот сопствен данок. Во повеќето случаи, слободни доход ќе се применуваат.
2. Тоа 's не се практични за нас да се знаат сите сопствени традиции во секоја земја, па ние не може да понуди било каков совет во врска со даноците во вашата земја, сепак, ако се знаат деталите, ние сме повеќе од среќни да го следат вашиот чекор.
ТЕКСТ, СЛИКИ, ТАБЕЛИ
1. Сметаме точноста на текст, слики и графики важни, бидејќи тие ја одразуваат нашата сериозно и темелност. Ако најдете некоја грешка, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе го поправи тоа веднаш.
2. Ние сме преведувачи, и да се направи превод на работа и дизајнери за дизајн на слики и графики. Ако нашите designings или текстови се копирани од други продавници, ние се чувствуваме среќни, како што тоа значи нашата работа е примен од страна на конкурентите.


За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Бренд Име:
geliaocong
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
00-1
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Ткаенина Тип:
Worsted

Слични предлози