• Одличната цена
  • Ново
ТОЈ Здраво Уживате во Летната Девојки Облека Поставува Децата Облека Мода Девојка Кошула Врвот+Шарени Шорцеви Одговара 2018 Детска Облека 2 парчиња

ТОЈ Здраво Уживате во Летната Девојки Облека Поставува Децата Облека Мода Девојка Кошула Врвот+Шарени Шорцеви Одговара 2018 Детска Облека 2 парчиња

 
DEN 480.00
DEN 283.00

Износ
Во продавницата.


Големина на Облека должина (cm) Градите (cm) Панталона должина (cm) Половината (cm) Соодветна висина (cm) 2 T 40 68 28 44 80-90 3 T 42.5 70 29 44 90-100 4 T 45 72 30 46 100-110 5 T 47.5 74 31 46 110-120 6 T 50 76 32 48 120-130
Големина на табела може да се 1-3cm грешка. (1 инч=2.54 см)
Како да контактирате со нас?
Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас . Како што се боја, големина. Поради временската разлика, понекогаш не може веднаш да одговори, се надевам дека пријатели може да се разбере. Се надеваме дека може да имаат пријатен шопинг искуство. Што треба да обрнете внимание за да кога ќе нарачате?
За цел да биде повеќе точни за да стигнат до вашата локација, се надевам дека ќе може да се пополни во правилна телефонски број, име и презиме, точната адреса и поштенски код. Купи заштита на времето доаѓа до крајот, она што можеме да направиме?
Поради логистика одложувања, понекогаш наредби се одложени. Ако купите заштита е за да завршите, не сте добиле наредба,
не грижете се. Навремено контактирајте со нас, ние може да ви помогне да се прошири купување заштита. Се надевам дека ќе може да се разбере. Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас, се надеваме дека може да се даде проценка и слики, ние ќе го направи подобар.
пред да ни даде Три ѕвезди или две ѕвезди евалуација,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, се надевам дека ќе има добар шопинг искуство


За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
LL427
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Raglan Ракав
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук,Сомот
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ТОЈ Здраво Уживаат
Пол:
Девојки
бутик за детска облека :
деца лето врвот шорцеви
децата tracksuits:
исклучување на рамо
девојки шорцеви поставува кај децата :
Девојка Се Поставува

Слични предлози