• Одличната цена
  • Ново
2 парчиња Бебе Облека Групи Момчиња Лето Памук Симпатична Aimals Новородено Дете Облека Врвот+Панталона Поставува Момче Лето Новороденче Облека

2 парчиња Бебе Облека Групи Момчиња Лето Памук Симпатична Aimals Новородено Дете Облека Врвот+Панталона Поставува Момче Лето Новороденче Облека

 
DEN 494.40
DEN 356.00

Износ
Во продавницата.

2 парчиња Бебе Облека Групи Момчиња Лето Памук Симпатична Aimals Новородено Дете Облека Врвот+Панталона Поставува Момче Лето Новороденче Облека


За производот

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Пол:
Унисекс
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
PMGZGLY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
Бебето Поставува
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук

Слични предлози