• Одличната цена
  • Ново
Нова прекрасна лето симпатична Бебе Дете Девојки Off-рамо шарени култури Блузи кошули Лабава Мрачно Bowknot Панталони 2 парчиња модни дете Облека

Нова прекрасна лето симпатична Бебе Дете Девојки Off-рамо шарени култури Блузи кошули Лабава Мрачно Bowknot Панталони 2 парчиња модни дете Облека

 
DEN 240.00

Износ
Во продавницата.


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Сина
Стил : Облека
Големина : 80 90 100 110 120
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Девојка Облека
Преглед :


За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Сет
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Слични предлози