• Одличната цена
  • Ново
Jemmin S925 Sterling Silver Dangle Обетки Накит Наоди Жените DIY Додатоци Со Микро Јасно Кристал Изработка на Компоненти

Jemmin S925 Sterling Silver Dangle Обетки Накит Наоди Жените DIY Додатоци Со Микро Јасно Кристал Изработка на Компоненти

 
DEN 188.64
DEN 100.00

Износ
Во продавницата.


Име : 925 Фунта На Сребрена Капка ® За Обетки
Функција : Анти-промена на бојата/Спречување на алергијата
Големина : Како Што Е Прикажано


За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
earring наоди
Бренд Име:
Jemmin
Повод:
Ангажирање
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Цирконот
Број На Модел На:
Обрачот Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
Трета Страна Оценување

Слични предлози