• Одличната цена
  • Ново
Професионални Мажите Електрични Хлапак Жилет Брада Чешлање Коса Тример Clipper Батерија

Професионални Мажите Електрични Хлапак Жилет Брада Чешлање Коса Тример Clipper Батерија

 
DEN 671.52
DEN 604.00

Износ
Во продавницата.

Kemei Професионални Електрични Коса Clipper Жилет Дете Бебе Мажите Електрични Хлапак Коса Ножици за Сечење Машина за Фризура Косата Користење : Напон : 220 V Слајд моќ се префрлите на главното тело на "OFF"позиција за да го исклучите clipper Бидете сигурни дека нема оштетување на ножот се Качи на приврзаност и прилагодување на dial Слајд моќ се префрлите на главното тело на "ON" позиција да го вклучите clipper да почне да ги намали коса Намали коса до точната висина со поместување на clipper назад против протокот на косата Забелешка : Ве молиме одберете ја соодветната спецификација според локалните напон, и различни спецификации не можат да се користат со plug конвертор Предмет Тип : Коса Clipper Материјал : ПВЦ Производ тежина : 0.2020 кг Пакет тежина : 0.3000 кг Производ Големина(L x W x H) : 18.00 x 3.50 x 4.00 cm / 7.09 x 1.38 x 1.57 инчи Пакет Големина(L x W x H) : 21.50 x 13.50 x 5.00 cm / 8.46 x 5.31 x 1.97 инчи Пакет Содржина : 1 x Коса Clipper, 1 x Двојазичен Прирачник за Корисникот на англиски и Кинески, 1 x Четка за Чистење, 1 x Приклучок


За производот

Тип На Објект:
Жилет Сечилото
Бренд Име:
Kemei
Количина:
12000
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
KM2013

Слични предлози