• Одличната цена
  • Ново
Wholesal 2017 Нова Мода Кристали од Сваровски Хривнија Swan Форма Bradawl Луксузни Накит Жените Романтична Накит

Wholesal 2017 Нова Мода Кристали од Сваровски Хривнија Swan Форма Bradawl Луксузни Накит Жените Романтична Накит

 
DEN 738.72

Износ
Во продавницата.За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Број На Модел На:
S009
Повод:
Ангажирање
Сертификат Број:
10161119596
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Страна Камен:
Кристално
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ousnow
Дијаметар:
10cm
Пол:
Жените
Се Променливи Во Големина:
No
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Кристално
Се применуваат за подароци прилики:
Роденден, рекламни промоции, јубилеј, јавни rela
Стил:
Европа и сад
За предложи малопродажната цена :
$59

Слични предлози