• Одличната цена
  • Ново
2 Листови/многу 3D Жешка печат Песна Уживаат Писмо Рамка Лепило Помине Уметност Налепници Decals Совети F122

2 Листови/многу 3D Жешка печат Песна Уживаат Писмо Рамка Лепило Помине Уметност Налепници Decals Совети F122

 
DEN 90.24
DEN 81.00

Износ
Во продавницата.


2 листови помине уметност вода трансфер украси налепници
големината на секој модел/листови : 12.2 mm*7,6 милиметри
Секој Модел 1 Лист, 12 модели во вкупниот
Детали desing за секој модел како што е подолу :
Употреба : *1.Трим,чистење и полирање на ноктите; боја на боја на позадина на прст ноктите и сув излезе. *2. Отстрани филмот на производот,намалување на patter и се фрлам во вода 10-20 секунди (користете топла вода во зимски) *3. Moisten ноктите, stiick на patter во позиција. *4. Соп до вода со aper крпа и удар сува. *5. Капа со јасна лак и удар сува. ако ви требаат повеќе дизајни ве молиме побарајте го во мојот ebay продавница


За производот

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Количина:
2
Бренд Име:
Вкус-девојка
Материјал:
decals налепница
Големина:
different
Стил:
f#
Број На Модел На:
F122

Слични предлози