• Одличната цена
  • Ново
JEXXI Булчински Свадба Накит Сетови Austrica Crysal Топката Pendant Neckalce Earring Sterling Silver Сет За Жените Подарок

JEXXI Булчински Свадба Накит Сетови Austrica Crysal Топката Pendant Neckalce Earring Sterling Silver Сет За Жените Подарок

 
DEN 177.60
DEN 89.00

Износ
Во продавницата.


Име : Булчински Накит Сетови За Свадба
Состојба : 100% Сосема Нов
Синџир Должина : 18"
Повод : Партија,Свадба,Ангажман ,Роденденски Подарок
Материјал : Кубни Циркони & Сребро.


За производот

Метална боја:
црвена, зелена, црвена, темно виолетова, Светло Виолетова, Небото Сино, Шампањ, S1308, Fushia, Розова, Портокалова
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Жените поставува
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Накит Сетови
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подароци,
Е Прилагодена:
Yes

Слични предлози