• Одличната цена
  • Ново
Моден Крива Бар Накит Поставите Најдобри Пријатели Шарм Хривнија Pendant Ѓердан Писмо Од Не ' Рѓосувачки Челик Мешавина Боја Дами Накит Сет

Моден Крива Бар Накит Поставите Најдобри Пријатели Шарм Хривнија Pendant Ѓердан Писмо Од Не ' Рѓосувачки Челик Мешавина Боја Дами Накит Сет

 
DEN 312.00
DEN 250.00

Износ
Во продавницата.


Моден Крива Бар Накит Поставите Најдобри Пријатели Шарм Хривнија Pendant Ѓердан Писмо Од Не ' Рѓосувачки Челик Мешавина Боја Дами Накит Сет
Предмет Тип : Накит Сет
Парична казна или Мода : Мода
Поставување Тип Павер Поставување
Пол : Жените
Метали Тип На : Нерѓосувачки Челик
Број на модел : Бар Накит Поставите JS011
Ѓердани Тип : Pendant Ѓердани
Синџир Тип : Линк Синџир
Затворач Тип : Hummer
Обликотшема : Бар
Стил : Трендовски
is_customized : Да
Материјал : Метал
Функција : Накит
Компатибилност : никој
Пад На Превозот : Да
is_customized : Да
Повод : Партија Свадба Ангажман Подарок
Боја : Златна Боја Сребрена Боја Се Зголеми Златна Боја
Стил : Класичен,Тренди,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Експрес Слободен Испорака : Нарачка>150Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEX
Дизајн : Крива Бар Накит Поставите Најдобри Пријатели
Место на Потекло : Кина (Копно)
1. Објектот Ќе биде Објавено во рок од 1-2 Дена по Плаќањето е Завршено. Ве молиме Бидете Сигурни дека Вашата Адреса за е Точно.
2. Вашата Цел Секогаш се Испраќаат од страна на Меѓународните Пост. Воздухот Mail. Исто Како Кина Пост Воздухопловната / HK Пост Воздухопловната. Тоа Ќе Биде Потребно За
20-60 Денови за Испорака. Ние Може да го Користат ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ за Побрза Испорака (3-7 Дена) . Ве молиме Контактирајте со нас за Повеќе Детали
Дополнителен Товар.
3. Сите Предмети Ќе биде Транспортирана Со Внимателни Пакување за да се Заштити и да се Обезбеди Безбедност за Време на Испорака.
4. Како што сите Знаеме дека International Shipping Бара Повеќе Комплицирано Превозот Процедури, Како што и Двете Земји
Царинските Транзит Станици и др., тоа Веројатно Ќе Потрае Подолго Време За Вашите Елементи за да се Дојде до Крајната Дестинација. Многу
Го цениме за Вашето Разбирање на оваа Неконтролирано Прашање.
5. Увозни Давачки / Даноци Не се Вклучени во Точка Цена или на Превозот Обвиненија. Овие Трошоци се на Купувачот Одговорност.
1. Ние Ќе бидеме Одговорни за Било какви Штети или Загуби Настанати во Превозот на Процесот.Ако Не Го Добиете Вашиот Објект На Време
Ве молиме Контактирајте со нас Веднаш, за Понатамошна Помош.
2. Купувачите Се Бара да ги Преземат Слики на Оштетениот Објект. Ние Ќе Ви Даде Брз Размена или Наплата.
4. Ве молиме да Забележите дека Големина и Боја Застапеност Се Предмет на Производство на Варијанса И Не Може да биде Точно .Исто така, Имајте на ум дека
Следи Прилагодувањата Може да се Разликува Од Компјутер на Компјутер и Може да ја нарушат Вистинските Бои.
1. Ние Ќе Остави Позитивни Повратни информации за Вас, А Ние ги Цениме Вашите Пет ѕвездички Позитивни Повратни информации откако Ќе се Примени предмети.
2. Ако Имате Некои се Сомневаат или Незадоволни, ве Молиме да Не ја Напушти Неутрален или Негативен Фидбек.Можете Да Контактирате со Нас на Прво и Ние
Ќе се Обидеме потрудиме да го Реши. На сите Ваши Пораки Ќе се Одговори во рок од 24 Часа.
3. Нашите Работното Време е Пекинг Време : 08 : 00-18 : 30, јас Ќе Ви Одговори во 16 Часа, Понекогаш, јас Можеби Далеку Канцеларија, Па Можеби
Одговори Вас Малку Доцна. Ви Благодариме За Вашата Поддршка И Сите
Пекинг Време=PDT Време+15 Часа =UTC Време+8 Часови =BST Време+7 Часа


За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Бренд Име:
GATTVICT
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан хривнија
Број На Модел На:
Бар Накит Поставите JS011
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Име:
Моден Крива Бар Накит Поставите Најдобри Пријатели Шарм Хривнија Pendant Вратот
Стил:
Класичен Трендовски Романтична Повремено Спорт Мода
Повод:
Партија Свадба Ангажман Подарок
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Злато Боја Сребрена Боја
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEX
Место на Потекло:
Кина (Копно)
дизајн:
Крива Бар Накит Поставите Најдобри Пријатели
Пад на превозот:
Yes

Слични предлози