• Одличната цена
  • Ново
Madrry Висок Квалитет На Плоштадот Школка Накит Сетови Ѓердани & Обетки & Прстен Дубаи Класичен Дизајн Свадба Bijoux Pendientes Brincos

Madrry Висок Квалитет На Плоштадот Школка Накит Сетови Ѓердани & Обетки & Прстен Дубаи Класичен Дизајн Свадба Bijoux Pendientes Brincos

 
DEN 1440.00

Износ
Во продавницата.


НАПОМЕНА :
Бидејќи камења се природни школки, може малку боја разлика со различни производи.
Што е уште поважно, единствено компјутери во 1 поставува, исто така, не може да биде апсолутно иста.
Ако не може да прифати било која боја разлика, ве молиме да се биде внимателен да се купи!


За производот

Прстен Големина:
9, 8, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Број На Модел На:
0233301523
Материјал:
Школка
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Earring+Ring
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
Madrry
Повод:
на церемонијата,партија,рутински
Безбедност Стандард :
CE
Продажба Начин:
многу подари на големо трговија на големо
is_customized:
Yes
Клучни зборови:
студ обетки brincos,додатоци,јака

Слични предлози