• Одличната цена
  • Ново
Мажите Накит сребро позлатен 8мм линк синџир 20cm хривнија Bracciali Bileklik + 20 50cm ѓердан накит сетови бесплатен превозот

Мажите Накит сребро позлатен 8мм линк синџир 20cm хривнија Bracciali Bileklik + 20 50cm ѓердан накит сетови бесплатен превозот

 
DEN 239.52
DEN 122.00

Износ
Во продавницата.


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !


За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Пол:
Момчињата,Мажи
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Бренд Име:
INALIS
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2 парчиња
Број На Модел На:
925 сребрен ПОСТАВУВА
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Накит Сетови
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс,Љубовници
Материјал:
Кристално
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Еколошки Стандарди:
Никел Олово и Кадмиум Слободни
Големина:
Bracelet 8inches,Necklace 18inchs
Н W:
38g

Слични предлози