• Одличната цена
  • Ново
Нови доаѓањето на Големо& Мало Дубаи Африкански Буци Сребрена Боја Кристал Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Накит Сетови

Нови доаѓањето на Големо& Мало Дубаи Африкански Буци Сребрена Боја Кристал Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Накит Сетови

 
DEN 556.32
DEN 289.00

Износ
Во продавницата.За производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/обетки/нараквица/прстен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
wb
Стил:
Романтични
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни

Слични предлози