• Одличната цена
  • Ново
Африкански Булчински Свадба бижутерија Поставува Жените Златна Сребрена боја Кристал Кристал Multilayer Pendant Ѓердан Сет

Африкански Булчински Свадба бижутерија Поставува Жените Златна Сребрена боја Кристал Кристал Multilayer Pendant Ѓердан Сет

 
DEN 960.00
DEN 499.00

Износ
Во продавницата.За производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/обетки/нараквица/прстен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
СБ-TL4PC
боја:
злато/сребрена
Големина:
Има слики и текст
Подарок за:
Невести/Деверуша/Девојка/сопруга

Слични предлози